Льодова Арена Вінниця, каток Вінниця, катки України | megamoll

(0432) 50-70-70

9:00 – 22:00

 

 

Льодова Арена – диво сучасних технологій, кращий каток у Вінниці.

Льодова Арена призначена для проведення спортивних змагань з хокею з шайбою і фігурного катання будь-якого рівня, для масового катання і корпоративних заходів. На льоду одночасно можуть кататися понад 200 чоловік, а на трибунах комфортно почуватимуться близько 550 глядачів. Є дві обладнані роздягальні, санвузол, медпункт.

Важливою відмінністю Льодової Арени від інших катків  є справжній дах над головою, а не натяжний купол. Під куполом завжди підвищений тиск, в приміщенні погана теплоізоляція і як наслідок – над поверхнею катку присутній ефект туману. Льдова Арена відповідає європейським стандартам якості і не має подібних недоліків.

Тел. (0432) 50-70-70,

Графік роботи:
з 10:00 до 22:00 в будні

з 9:00 до 22:00 вихідні та святкові дні.

 

ЛЬОДОВА АРЕНА ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ !!!

Робота каси Льодової арени закінчується за годину до завершення роботи закладу.  Графік роботи Льодової арени затверджується адміністрацією у зв’язку із сезонністю та службовою необхідністю.

Дітям до 6 років вхід безкоштовний при наявності свідоцтва про народження та обов’язковому супроводі дорослих старше 18 років.

Отримати безкоштовний квиток на катання мають право: багатодітні та сироти (не більше 5 осіб на день), можливо при ПРЕД’ЯВЛЕННІ ВІДПОВІДНОГО ДОКУМЕНТА.

Приходь, найкращий лід у місті вже чекає на тебе!