Льодова Арена Вінниця, каток Вінниця, катки України | megamoll

(0432) 50-70-70

з 9:00 до 22:00

 

Льодова Арена – диво сучасних технологій, кращий каток у Вінниці.

Льодова Арена призначена для проведення спортивних змагань з хокею з шайбою і фігурного катання будь-якого рівня, для масового катання і корпоративних заходів. На льоду одночасно можуть кататися понад 200 чоловік, а на трибунах комфортно почуватимуться близько 550 глядачів. Є дві обладнані роздягальні, санвузол, медпункт.

Важливою відмінністю Льодової Арени від інших катків  є справжній дах над головою, а не натяжний купол. Під куполом завжди підвищений тиск, в приміщенні погана теплоізоляція і як наслідок – над поверхнею катку присутній ефект туману. Льдова Арена відповідає європейським стандартам якості і не має подібних недоліків.

Тел. (0432) 50-70-70,

Графік роботи:
з 9:00 до 22:00 в будні
з 9:00 до 22:00 вихідні та святкові дні

Робота каси Льодової арени закінчується за 30 хв. до завершення роботи закладу.  Графік роботи Льодової арени затверджується адміністрацією у зв’язку із сезонністю та службовою необхідністю.

Отримати безкоштовний квиток на катання мають право: діти до 6-ти років, багатодітні та сироти( не більше 5 осіб на день), можливо при пред’явленні відповідного документу.

Знижка зі своїми ковзанами – 10%.
Імениннику година катання безкоштовно.

********************************************************************************

Приходь, найкращий лід у місті вже чекає на тебе! 😉