RuUa

Роликова арена

До зустрічі в новому сезоні!
«Роликова Арена»
 в ТРЦ Мегамолл є справжнім дивом сучасних технологій, яке неодмінно зробить дозвілля дітей та юнацтва більш змістовним, масштабнішим, доступнішим і, головне - безпечнішим.

Ризиковані трюки в непридатних місцях досить часто обертаються травмами, забоями та, навіть переломами. В якості покриття ролердрому використано модульне поліпропіленове спортивне покриття, яке дозволяє запобігти травмуванню та є абсолютно безпечним для катання ролерів, скейтбордистів та велосипедистів. Покриття забезпечує такий рівень тертя, бігові характеристики якого є ідеальними для катання на роликах та відмінно забезпечує наступні критерії катання - ривок з місця, гальмування,  розворот. Завдяки ефекту м'якого гальмування, модульне покриття не забиває ноги і спину, як це відбувається на жорстких покриттях.

На «Роликовій Арені» встановлено чотири спеціальні фігури для тренувань та демонстрації трюків. Навіть хокеїсти можуть тренуватись на «Роликовій Арені» - покриття і площа ролердрому є найбільшими у м. Вінниця та підходять для тренувань. Відвідувачам «Роликової Арена» запропонують послуги кваліфікованого інструктора, який навчить майстерності катання на роликах. Площа ролердрому складає 1750 кв м. «Роликова Арена» - реальний фізкульт!

10.00-23.00, тел. 0432 50 70 70

Роликова арена

Льодова Арена – диво сучасних технологій, кращий каток у Вінниці.

Боулінг в РК «ЛЮДИ Fusion Place» – єдиний у місті боулінг на 20 доріжок.

В нашому найбільшому в місті більярдному клубі, атмосфера, як вдома.

Найменші кулі нашого комплексу – це тенісні м’ячики.

Конференція, тренінг, презентація і … корпоратив!

3D кінотеатр, 7D кінотеатр

Караоке-клуб «Люди Fusion Place»