RuUa

Шановні відвідувачі ТРЦ Мегамолл!

У зв’язку з трагедією в ТЦ в м.Кемерово, менеджмент ТРЦ Мегамолл повідомляє:

 • Усі приміщення ТРЦ Мегамолл обладнано сучасною протипожежною сигналізацією та автоматичною спринклерною системою пожежогасіння, працездатність яких контролюється в автоматичному режимі та кожного місяця проходить планову перевірку спеціалізованою акредитованою організацією у повному обсязі, згідно норм та правил з відміткою у відповідних журналах;
 • На всіх поверхах наявні свіло-гучномовні оповіщувачи з надписами «Пожежа», «Вихід» та  світлові стрілки — вказівники напрямків евакуації, працює гучний зв’язок, на кожному поверсі наявні плани евакуації при пожежі  та, згідно норм, наявні пожежні крани, укомплектовані пожежними рукавами та вогнегасниками. На кожному поверсі змонтовані ручні кнопки пожежогасіння;
 • електромережі ТРЦ своєчасно перевіряються спеціалізованою електролабораторією, на що є відповідні протоколи;
 • В усіх приміщеннях розважального напрямку та дитячих кімнатах в наявності додаткові вогнегасники, згідно норм та правил.
 • Дренчерні завісі (зрошувачі) в разі виникнення пожежі розділять кордони корпусів та проходи до еваковиходів;
 • Наявні 16 еваковиходів;
 • На прилеглій території ТРЦ Мегамолл наявні 3 пожежні гідранти;
 • В ТРЦ Мегамолл встановлена автоматична пожежно-насосна станція, яка перебуває в режимі постійної готовності. Об’єм пожежного резервуару = 300 куб.метрів;
 • Ліфти в разі виникнення пожежі автоматично зупиняються на поверсі та відкривають двері;
 • Персонал ТРЦ Мегамолл проходить регулярні навчання з пожежної безпеки;
 • Головне управління ДСНС у Вінницькій області і пожежна частина розташовані за адресою вул.600-річчя 11 (адреса ТРЦ Мегамолл вул. 600-річчя 17Е).

Ми дбаємо про те, щоб ваш шопінг та дозвілля були безпечними.

 • Новости

«КУХОЛЬ Fest» — это не только количество выпитых бокалов, но и меры ознакомительного характера о культуре пенного и вред при чрезмерном употреблении »

Встречайте: «МегаОля в Мегамолле – дарит деньги за покупки»! В первой серии нового сезона МегаОля побывала в магазинахIntertop, Tally Weijl и InBag.

«МONPACІЕ» — это всеукраинская сеть магазинов с товарами для рукоделия и декора. На сегодняшний день действует 53 магазина в 27 городах Украины.

Уважаемые посетители ТРЦ Мегамолл! Предлагаем вашему вниманию каталог с предложениями магазинов, которые расположены на 2-м ярусе нашего торгово-развлекательного центра.

Предлагаем Вашему вниманию Афишу ТРЦ Мегамолл на июль 2018 года. Будьте в курсе всех событий, акций, развлечений, которые состоятся в Центре выгодных покупок — Мегамолле!

С 15 до 21 часа ждем вас в ТРЦ МЕГАМОЛЛ, ведь без вашего голоса Битва Вкуса не будет такой крутой!

Недавно наш партнер, Киевский Ювелирный Завод, презентовал новую коллекцию украшений в золоте — «Акценты».

Сеть магазинов цифровой техники «ЧИП» имеет более чем десятилетнюю историю развития. Фирма успешно работает и стремительно развивается, воплощая в жизнь желания своих клиентов.

Предлагаем Вашему вниманию Афишу ТРЦ Мегамолл на июнь 2018 года.

2 июня приглашаем винничан на невероятный праздник — ФЕСТИВАЛЬ СЕМЬИ!

9 и 10 июня на Роликовой Арене состоится МЕЖДУНАРОДНАЯ ВЫСТАВКА КОШЕК !!!
Крупнейшая в городе площадка принимает наибольшее количество пушистого счастья.

Уважаемые зрители!
Кукольный театр едет в летний отпуск.