RuUa

VINNITSYA SHOW DANCE

Реєстрацію закрито. Фінал змагань 27.01 о 14:00.

З 2 грудня, вперше у Вінниці, в Мегамоллі – відкриті командні змагання з різних стилів танцю: вуличні, спортивні бальні, естрадні, народні, східні та сучасні.
Завантажити офіційне Положення

Участь у конкурсі БЕЗКОШТОВНА.

Нагородження

  • У відбіркових турах кожен з учасників нагороджується дипломом про участь.
  • У фіналі кожен учасник отримує запрошення на AfterParty (Люді Fusion Place) та призи від спонсорів та партнерів конкурсу-фестивалю.
  • Переможець (1е місце) в кожній віковій категорії отримує: диплом, кубок, грошовий приз у розмірі 10 000 (десять тисяч) грн.
  • Хореографічні студії-переможці отримують рекламний пакет «Максимальний» від ТРЦ Мегамолл на ротацію рекламних матеріалів в ТРЦ Мегамолл протягом шести місяців.

Дати проведення відбіркових турів:

Початок о 14:00
02.12 – вулична хореографія (hip hop, dancehall, jazz funk, breaking).
09.12 – естрадна хореографія
16.12 – народна хореографія
23.12 – спортивні бальні танці
13.01 – сучасна хореографія (contemporary, jazz, modern)
27.01 – фінал

Зареєструватися Ви можете надіславши заповнену реєстраційну форму на ел.пошту: dance@megamoll.com.ua або передати заповнену форму на Інформаційну службу ТРЦ Мегамолл .
Завантажити реєстраційну форму

На всі питання відповімо за номерами телефонів: +380674301009 Анастасія

  • Новини

20 квітня о 16.00 Мегамолл перетвориться на морське узбережжя: легкий бриз, пальми, пісок, запальна музика і… звісно – красуні в бікіні!

Пропонуємо Вам ознайомитись з режимом роботи ТРЦ Мегамолл у святкові дні.

Магазин GIULIA переїхав. Магазин тепер знаходиться навпроти кас Сільпо.

Пропонуємо Вашій увазі Афішу ТРЦ Мегамолл на ківтень 2019 року.

Відкриті змагання з вокалу різного жанру: естрадного, джазового, академічного та фольклорного в сольних та групових номінаціях. Гран-прі 10 000 грн.

Ласкаво просимо Вас відвідати наше кафе, поринути в атмосферу позитивних емоцій та веселих подій! Розважитися з цікавими аніматорами!

Встигни покататись поки лід ще не розтанув! Бери рідних та друзів і мерщій на ковзанку!

В нашому ігровому кафе ви можете скуштувати безліч різноманітних смаколиків, ситних страв з дитячого або дорослого меню, відсвяткувати день народження, пострибати на батутах та просто відпочити!

Друзі, вітаємо власників брендованих ☘️ЕКОСУМОК☘️

Розігруємо 25 еко-сумок щотижня серед чеків від 100 грн. з будь-якого магазину ТРЦ Мегамолл.

Спеціально до свята весни, JASMINE випустив особливу колекцію білизни під назвою Edem – втілення спокусливих образів та ніжних мотивів із додаванням романтичних ноток.

Дівчата, бажаєте оновити весняний гардероб з допомогою стиліста Мар’яни Сабадаш на 10 000 грн.?!! Заходьте на сторінку ТРЦ Мегамолл у Фейсбук та беріть участь в конкурсі!