RuUa

Chicco

до 50% на товари для прогулянок та дитячих кімнат
  • Про нас
  • Акції
Магазин розташований на другому поверсі в новій галереї товарів для дітей "2000 кв.м Дитинства". На даний момент асортимент продукції марки "Chicco"( Вінниця), яка призначена для новонароджених, вагітних жінок і мам, дітей дошкільного віку, складається із понад 4 000 найменувань. У світі жодна компанія не робить такий великий асортимент сучасних і високоякісних товарів. У створенні і розробці продукції беруть участь як співробітники власного науково-дослідного центру, що належить компанії, так і найбільш відомі фахівці в області косметології, педіатрії і дерматології. Тому торгова марка "Chicco" вже впродовж декількох десятиліть поставляє товари в 130 країн світу.
Ми заFIXували ціни й тепер стильні речі з колекцій Осінь-Зима'17-18 та Весна-Літо'18 всього від 199 грн. Не пропустіть шанс оновити гардероб своїх діток якісними, стильними, зручними речами та взуттям! Акція діє до 31.08.18 р.
ЗНИЖКИ до -70% на всю колекцію одягу та взуття весна-літо 2018! Пропустити таке просто неможливо!   З Chicco літо стає незабутнім, яскравим та щасливим.