RuUa
  • Про нас
  • Акції
Магазин розташований на другому поверсі в новій галереї товарів для дітей "2000 кв.м Дитинства". На даний момент асортимент продукції марки "Chicco"( Вінниця), яка призначена для новонароджених, вагітних жінок і мам, дітей дошкільного віку, складається із понад 4 000 найменувань. У світі жодна компанія не робить такий великий асортимент сучасних і високоякісних товарів. У створенні і розробці продукції беруть участь як співробітники власного науково-дослідного центру, що належить компанії, так і найбільш відомі фахівці в області косметології, педіатрії і дерматології. Тому торгова марка "Chicco" вже впродовж декількох десятиліть поставляє товари в 130 країн світу.

При відвідуванні магазину у вас розбігаються очі: що вибрати для малюка в перші дні його життя? Адже цей період найважливіший, найвідповідальніший.

Звичайно, продавець завжди підкаже, але Chicco вже подбав про ваші клопоти і створив список найнеобхідніших і популярних товарів. Знижка 20% на обрані товари для новонароджених, адже потрібно купити все і відразу!