RuUa

Chicco

15% на аксесуари, 30%-40% на Fashion 173/ New Fashion brand 173
  • Про нас
  • Акції

Магазин розташований на другому поверсі в новій галереї товарів для дітей "2000 кв.м Дитинства". На даний момент асортимент продукції марки "Chicco"( Вінниця), яка призначена для новонароджених, вагітних жінок і мам, дітей дошкільного віку, складається із понад 4 000 найменувань. У світі жодна компанія не робить такий великий асортимент сучасних і високоякісних товарів. У створенні і розробці продукції беруть участь як співробітники власного науково-дослідного центру, що належить компанії, так і найбільш відомі фахівці в області косметології, педіатрії і дерматології. Тому торгова марка "Chicco" вже впродовж декількох десятиліть поставляє товари в 130 країн світу.

При відвідуванні магазину у вас розбігаються очі: що вибрати для малюка в перші дні його життя? Адже цей період найважливіший, найвідповідальніший.

Звичайно, продавець завжди підкаже, але Chicco вже подбав про ваші клопоти і створив список найнеобхідніших і популярних товарів. Знижка 20% на обрані товари для новонароджених, адже потрібно купити все і відразу!

Новинка 2017 року! Коляска-трансформер Urban Plus Crossover створена для любителів прогулянок в місті і за його межами.
М'які пневматичні колеса і система амортизації створюють для дитини максимальний комфорт при будь-яких умовах.
Підбирайте набір текстильних аксесуарів під свій стиль і погодні умови - і ваша Urban Plus Crossover буде не тільки практичною, але і наймоднішою коляскою!

Дзинь-дзинь — це осінь та нова стильна колекція одягу Chicco Осінь-Зима 2017! Модниці дівчатка та стиляжки хлопчики чудово виглядатимуть в обновках від Chicco.

Обирайте нові сучасні яскраві образи для своїх малюків у фірмових магазинах та на сайті chicco.com.ua