RuUa
  • Про нас
  • Акції
Ювелірний бренд PANDORA відомий у всьому світі своїми сучасними прикрасами, що довершені вручну, а також неперевершеним дизайном і високоякісними матеріалами. Надихаючи жінок всього світу виражати свою індивідуальність та неповторність, наповнені неймовірною жіночністю і стилем, прикраси PANDORA дозволяють зберегти всі незабутні моменти та життєві цінності.
Запрошуємо тебе розпочати свій насичений кольорами рік разом з Pandora My True Colors. Представляємо каблучки з різнокольоровими каменями, котрі обов’язково відкриють широкі можливості для вираження твоєї індивідуальності. Нумо фантазувати разом з Pandora My True Colors! Нова колекція вже в магазині Pandora, що у нашому ТРЦ. Грайлива, але чутлива. Ділова і святкова водночас. Сережки колекції Purely Pandora підкреслять будь-який твій образ і стануть витонченим доповненням твоєї особистості. Тож якою ти будеш сьогодні? Сережки Pandora, срібло 925-ої проби, 1495 грн. Purely Pandora – це ідеальна можливість міксувати метали у рамках однієї колекції, тож не стримуй своєї фантазії та не обмежуй себе в кількості ;) Твої ідеальні прикраси магазині Pandora, що у нашому ТРЦ. Намистини від 995 грн.
Впевнені, що в новорічну ніч ти загадала якомога більше сюрпризів у новому 2020 році, вгадали? Обіцяємо тішити тебе несподіванками впродовж року, а поки тримай першу з них — знижки до -60% на обрані прикраси вже чекають на тебе за посиланням https://go.pandora.net/36gvrNs ! *Пропозиція діє в офіційних магазинах Pandora та на https://e-pandora.ua/