Ролердром, кататися на роликах, ролики Вінниця | megamoll

До зустрічі у наступному сезоні !

Насолоджуйся всіма перевагами Арени:

швидкість
розгон
тренувальні фігури
комфортна температура

«Роликова Арена» в ТРЦ Мегамолл є справжнім дивом сучасних технологій, яке неодмінно зробить дозвілля дітей та юнацтва більш змістовним, масштабнішим, доступнішим і, головне – безпечнішим.

Ризиковані трюки в непридатних місцях досить часто обертаються травмами, забоями та, навіть переломами. В якості покриття ролердрому використано модульне поліпропіленове спортивне покриття, яке дозволяє запобігти травмуванню та є абсолютно безпечним для катання ролерів, скейтбордистів та велосипедистів. Покриття забезпечує такий рівень тертя, бігові характеристики якого є ідеальними для катання на роликах та відмінно забезпечує наступні критерії катання – ривок з місця, гальмування,  розворот. Завдяки ефекту м’якого гальмування, модульне покриття не забиває ноги і спину, як це відбувається на жорстких покриттях.

На «Роликовій Арені» встановлено чотири спеціальні фігури для тренувань та демонстрації трюків. Навіть хокеїсти можуть тренуватись на «Роликовій Арені» – покриття і площа ролердрому є найбільшими у м. Вінниця та підходять для тренувань. Відвідувачам «Роликової Арена» запропонують послуги кваліфікованого інструктора, який навчить майстерності катання на роликах. Площа ролердрому складає 1750 кв м. «Роликова Арена» – реальний фізкульт!

10.00-22.00, тел. 0432 50 70 70