RuUa

Благодійний боулінг-турнір «Сонячний кубок Поділля»

ГО «Вінниця Даун Синдром» за підтримки депутата Вінницької міської ради Андрія АНДРЕЄВА та ТРЦ Мегамолл запрошують на благодійний боулінг-турнір «Сонячний кубок Поділля», який відбудеться 25.03.2016 о 10.00 в розважальному комплексі  Люди Fusion Place.

Головна мета турніру – показати відкритість суспільства до сімей, в яких є діти з особливими потребами, а також в максимальній адаптації та соціалізації людей з синдромом Дауна, у створенні можливості жити повноцінним життям та розвіяти міфи про те, що особливі люди мають бути закриті у спеціальних закладах.

В рамках турніру відбудеться розважальна програма для дітей, майстер-класи та відбудеться церемонія нагородження переможців. Ведучий турніру – телевізійний актор Олександр ТЕРЕНЧУК.

  • Новини
Пропонуємо Вам ознайомитися з режимом роботи ТРЦ Мегамолл в святкові дні.
Бронюйте столик у Люди Fusion Place і будьте впевнені у вашому святі на найвищому рівні ⭐️.
Шалені знижки до -80% та вигідні пропозиції у всіх магазинах ТРЦ! Слідкуйте за всією інформацією у наших соц. мережах :boom: «Мегамолл» - покупки для всієї родини.
FAMO - це бренд стильного одягу та аксесуарів, який успішно працює по всій Україні.
ARBER та Українська асоціація футболу (УАФ) уклали угоду про співпрацю, за якою ARBER створює офіційну колекцію ділового одягу для Національної збірної України з футболу та офіційної делегації УАФ.
Не відкладай своє літо - приходь і обирай новеньку модель купальника!
Раді повідомити, що відповідно до рішення Уряду про послаблення карантину та постанови Міської ради ТРЦ «Мегамолл» відновлює свою роботу!
Зустрічайте крутезні новинки L.O.L. в Будинок іграшок! Очі розбігаються, хочеться одразу дивувати та дарувати саме ті подарунки малечі.
Безмежний простір та захоплюючі подорожі – це те, що надихнуло дизайнерів Estro на створення
нової весняно-літньої колекції взуття та аксесуарів.
DANCE PARTY - Початок 20:00