RuUa

МЕГАЗНИЖКИ в МЕГАМОЛЛІ – до 70%

17-18.08.2019 поспішай в Мегамолл за вигідними покупками! Саме в ці дні магазини ТРЦ пропонують найбільші знижки! І, УВАГА: РОЗІГРАШ ПРИЗІВ!!! Зареєструй чек на покупку від 300 грн. в будь-якому магазині Мегамоллу з 01 по 18 серпня 2019 року – і ти учасник розіграшу Холодильнику, Пральної машини та Мікрохвильової печі ТМ SAMSUNG! Скільки покупок – стільки й реєстрацій в розіграші. Більше покупок – більше реєстрацій – більше шансів на перемогу!
Розіграш відбудеться 18.08.2019 о 16.00 на сцені ТРЦ Мегамолл. Реєстрація чеків – у чергового адміністратора Інформаційної служби.

Уважно ознайомтесь з Правилами участі в розіграші призів

Перелік магазинів ТУТ

  • Новини
Пропонуємо Вам ознайомитися з режимом роботи ТРЦ Мегамолл в святкові дні.
Бронюйте столик у Люди Fusion Place і будьте впевнені у вашому святі на найвищому рівні ⭐️.
Шалені знижки до -80% та вигідні пропозиції у всіх магазинах ТРЦ! Слідкуйте за всією інформацією у наших соц. мережах :boom: «Мегамолл» - покупки для всієї родини.
FAMO - це бренд стильного одягу та аксесуарів, який успішно працює по всій Україні.
ARBER та Українська асоціація футболу (УАФ) уклали угоду про співпрацю, за якою ARBER створює офіційну колекцію ділового одягу для Національної збірної України з футболу та офіційної делегації УАФ.
Не відкладай своє літо - приходь і обирай новеньку модель купальника!
Раді повідомити, що відповідно до рішення Уряду про послаблення карантину та постанови Міської ради ТРЦ «Мегамолл» відновлює свою роботу!
Зустрічайте крутезні новинки L.O.L. в Будинок іграшок! Очі розбігаються, хочеться одразу дивувати та дарувати саме ті подарунки малечі.
Безмежний простір та захоплюючі подорожі – це те, що надихнуло дизайнерів Estro на створення
нової весняно-літньої колекції взуття та аксесуарів.
DANCE PARTY - Початок 20:00