RuUa

Новорічна виставка котів

Шановні вінничани та гості нашого міста! Ми раді поділитися з вами чудовою новиною – у Вінниці знову відбудеться традиційна новорічна виставка для котів різних порід, віку, темпераменту, забарвлень.
Виставка відбудеться 21 і 22 грудня в тенісному залі (3 поверх).
На нашу урочисту подію запрошені судді міжнародного рівня: Mrs. Alina Ingor -Bulgaria, Mr. Krzysztof Wycichowski – Poland, учень судді Mrs. Dorota Podlejska – Poland – компетентні, справедливі і уважні, майстри своєї справи.  Вам сподобається, адже тут завжди весело, цікаво і пізнавально. З нетерпінням чекаємо на нашому святі! З любов’ю, ваш клуб “КЕТ”!
вартість:
дорослі – 50 грн
діти – 30 грн
студенти, пенсіонери – 40
до 6 років та АТО – безкоштовно
  • Новини
Пропонуємо Вам ознайомитися з режимом роботи ТРЦ Мегамолл в святкові дні.
Бронюйте столик у Люди Fusion Place і будьте впевнені у вашому святі на найвищому рівні ⭐️.
Шалені знижки до -80% та вигідні пропозиції у всіх магазинах ТРЦ! Слідкуйте за всією інформацією у наших соц. мережах :boom: «Мегамолл» - покупки для всієї родини.
FAMO - це бренд стильного одягу та аксесуарів, який успішно працює по всій Україні.
ARBER та Українська асоціація футболу (УАФ) уклали угоду про співпрацю, за якою ARBER створює офіційну колекцію ділового одягу для Національної збірної України з футболу та офіційної делегації УАФ.
Не відкладай своє літо - приходь і обирай новеньку модель купальника!
Раді повідомити, що відповідно до рішення Уряду про послаблення карантину та постанови Міської ради ТРЦ «Мегамолл» відновлює свою роботу!
Зустрічайте крутезні новинки L.O.L. в Будинок іграшок! Очі розбігаються, хочеться одразу дивувати та дарувати саме ті подарунки малечі.
Безмежний простір та захоплюючі подорожі – це те, що надихнуло дизайнерів Estro на створення
нової весняно-літньої колекції взуття та аксесуарів.
DANCE PARTY - Початок 20:00