RuUa

Родинне свято в Мегамоллі

День матері – це міжнародне свято, яке святкують 13 травня на честь матерів – як таких, що вже стали ними, так і тих, хто тільки готується до материнства. Також 15 травня святкують Міжнародний день сім’ї- це ще одне світле свято, яке заслуговує на любов та пошану. Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь.
Тож запрошуємо Вас 12 травня в ТРЦ “Мегамолл”  на  “Родинне свято” приурочене Дню матері  та Міжнародному Дню сім’ї.
Давайте Святкувати разом!
На Вас чекатиме: Розважальна программа , майстер класи, пісочна анімація, подарунки для дітей та їх матерів, конкурси та багато сюрпризів! Приходьте Всією родиною та запрошуйте друзів!
Організатор: Громадська організація “Творчий потенціал.”
Початок о 14:00. (в  cамому серці ТРЦ, біля фонтану)
  • Новини
Пропонуємо Вам ознайомитися з режимом роботи ТРЦ Мегамолл в святкові дні.
Бронюйте столик у Люди Fusion Place і будьте впевнені у вашому святі на найвищому рівні ⭐️.
Шалені знижки до -80% та вигідні пропозиції у всіх магазинах ТРЦ! Слідкуйте за всією інформацією у наших соц. мережах :boom: «Мегамолл» - покупки для всієї родини.
FAMO - це бренд стильного одягу та аксесуарів, який успішно працює по всій Україні.
ARBER та Українська асоціація футболу (УАФ) уклали угоду про співпрацю, за якою ARBER створює офіційну колекцію ділового одягу для Національної збірної України з футболу та офіційної делегації УАФ.
Не відкладай своє літо - приходь і обирай новеньку модель купальника!
Раді повідомити, що відповідно до рішення Уряду про послаблення карантину та постанови Міської ради ТРЦ «Мегамолл» відновлює свою роботу!
Зустрічайте крутезні новинки L.O.L. в Будинок іграшок! Очі розбігаються, хочеться одразу дивувати та дарувати саме ті подарунки малечі.
Безмежний простір та захоплюючі подорожі – це те, що надихнуло дизайнерів Estro на створення
нової весняно-літньої колекції взуття та аксесуарів.
DANCE PARTY - Початок 20:00