RuUa

Vinnitsa Fashion Days

Vinnitsa Fashion Days: 9 показів 29-30 вересня (на Арені ТРЦ Мегамолл) від переважно молодих дизайнерів. Вхід коштує 200 грн., квитки можна придбати в ТРЦ Мегамолл (кав’ярня Danesi) і в CHERDAK. Подіум буде 40-ка метровим, навколо нього 360 місць. А на великій території навколо розташуються дизайнерські шоу-руми. Осінні покази Vinnitsa Fashion Days обіцяють нам свіжий погляд на моду від молодих дизайнерів, які бажають заявити про себе.
Розклад показів 29.09: 17.00 Тетяна Сухомуть, 18.00 ADRENALINA DESIGNS Ліна Марчук, 19.00 Олександра Хедоян, 20.00 Дмитро Чернега.
Розклад показів 30.09: 16.00 ТМ Мартіненков (Влад Мартиненко, Казахстан), 17.00 Тетяна Коваленко, 18.00 Ольга Карпова, 19.00 Лідія Мишовська.

  • Новини
Пропонуємо Вам ознайомитися з режимом роботи ТРЦ Мегамолл в святкові дні.
Бронюйте столик у Люди Fusion Place і будьте впевнені у вашому святі на найвищому рівні ⭐️.
Шалені знижки до -80% та вигідні пропозиції у всіх магазинах ТРЦ! Слідкуйте за всією інформацією у наших соц. мережах :boom: «Мегамолл» - покупки для всієї родини.
FAMO - це бренд стильного одягу та аксесуарів, який успішно працює по всій Україні.
ARBER та Українська асоціація футболу (УАФ) уклали угоду про співпрацю, за якою ARBER створює офіційну колекцію ділового одягу для Національної збірної України з футболу та офіційної делегації УАФ.
Не відкладай своє літо - приходь і обирай новеньку модель купальника!
Раді повідомити, що відповідно до рішення Уряду про послаблення карантину та постанови Міської ради ТРЦ «Мегамолл» відновлює свою роботу!
Зустрічайте крутезні новинки L.O.L. в Будинок іграшок! Очі розбігаються, хочеться одразу дивувати та дарувати саме ті подарунки малечі.
Безмежний простір та захоплюючі подорожі – це те, що надихнуло дизайнерів Estro на створення
нової весняно-літньої колекції взуття та аксесуарів.
DANCE PARTY - Початок 20:00