RuUa

Вінницькі електромобілі заряджаються у Мегамоллі!

У Вінниці росте кількість електромобілів. Поки такий вид транспорту доступний не усім вінничанам, проте з тенденції  радіють усі прихильники захисту довкілля і сучасних технологій, за якими майбутнє.

Відтепер власники електромобілів можуть заряджатись у Мегамоллі. Поки ви п’єте каву в кафе Danesi, ваш автомобіль заряджається від  мультипортової зарядної станції. Станція, яку встановлено у Мегамоллі разом зі спільнотою electro.vn.ua, має ряд переваг, основною з яких є  можливість одночасно заряджати три електромобілі: Type2, 22kWh, Type1 J1772, 6kWh та Schuko, 3kWh.

  • Новини
Пропонуємо Вам ознайомитися з режимом роботи ТРЦ Мегамолл в святкові дні.
Бронюйте столик у Люди Fusion Place і будьте впевнені у вашому святі на найвищому рівні ⭐️.
Шалені знижки до -80% та вигідні пропозиції у всіх магазинах ТРЦ! Слідкуйте за всією інформацією у наших соц. мережах :boom: «Мегамолл» - покупки для всієї родини.
FAMO - це бренд стильного одягу та аксесуарів, який успішно працює по всій Україні.
ARBER та Українська асоціація футболу (УАФ) уклали угоду про співпрацю, за якою ARBER створює офіційну колекцію ділового одягу для Національної збірної України з футболу та офіційної делегації УАФ.
Не відкладай своє літо - приходь і обирай новеньку модель купальника!
Раді повідомити, що відповідно до рішення Уряду про послаблення карантину та постанови Міської ради ТРЦ «Мегамолл» відновлює свою роботу!
Зустрічайте крутезні новинки L.O.L. в Будинок іграшок! Очі розбігаються, хочеться одразу дивувати та дарувати саме ті подарунки малечі.
Безмежний простір та захоплюючі подорожі – це те, що надихнуло дизайнерів Estro на створення
нової весняно-літньої колекції взуття та аксесуарів.
DANCE PARTY - Початок 20:00