МІЙ ҐАДЖЕТ | megamoll

10:00 – 21:00

0800 20 08 20

https://mygadget.ua/

1

⠀⠀Мій Ґаджет – мережа магазинів техніки Apple та Android

 

⠀⠀Ми збирались написати тут на кшталт сторінки «про нас», але… щось пішло не так. Камон, хто тим переймається – який штат працівників та в якому році засновано компанію? 98% людей потрібне одне – класна техніка, чіткий сервіс, чесний ремонт і грамотна гарантія. Чим ми, власне і займаємось!

⠀⠀Тож давай знайомитись – ми банда команда «Мій Ґаджет». І до нас можна на «ти». Щодо решти 2% відвідувачів «для годиться» вкажемо, що ми – молодий, яскравий, цікавий, не схожий на інші магазин мобільної техніки та аксесуарів.

⠀⠀Працюємо з 2018 року, маємо вже 10 власних магазинів, хочемо ще стільки ж, а краще по 5 разів! З нами на одній ґаджет хвилі такі міста, як: Вінниця, Могилів - Подільський, Луцьк, Червоноград, Нововолинськ, Володимир. І це лише початок! Як ти вже здогадався із назви, якщо потрібен новий ґаджет, ми – тут, посміхаємося та махаємо тобі ручками. Ми по-доброму повернуті на сучасних ґаджетах, IT-трендах та новинках.

⠀⠀Сподіваємось – ти теж! Кожен з нас шалено радий щодня знайомити тебе із чимось новим та захоплюючим. З тим самим ґаджетом, що зробить життя яскравішим. Ми допоможемо із вибором будь-якого девайсу, підкажемо, як вигідніше продати старий айфон та купити взамін новий про програмі "мій обмін", пояснимо, що робити із налаштуваннями додатків, врешті-решт втішимо якісним та швидким ремонтом, раптом що. Ми завжди відповімо на всі твої питання, розповімо що до чого і куди, і взагалі як. До зв’язку у «Мій Ґаджет»!