RuUa

Фінал кубку України зі стронгмену

В суботу, 17 вересня, у Мегамоллі відбувся фінал кубку України зі стронгмену. За титул найсильнішого з’їхалася близько трьох десятків атлетів із Києва, Львова, Івано-Франківська, Одеси, Харкова та Чернівців. Поборотися за першість вирішили і п’ять спортсменів з Вінниччини. Силачі виконували пять видовищних та важких вправ: «Супер Йок» (або «Коромисло»), «Лог-ліфт» ( «Підняття колоди»), «Дамбл» ( «Гантелі»), «Тайер Фліп» ( «кантування покришки») і «Аксель» ( «Штанга з покришками»).

Турнір зі стронгмену відбувся у Мегамоллі вже вдруге. Судив спортсменів заслужений майстер спорту України, володар титулу «Найсильніша людина планети» – Василь Вірастюк. Підтримували спортсменів черлідерки команди з американського футболу «Вінницькі вовки».

За результатами змагань «бронзу» у фіналі кубку України зі стронгмену здобув киянин Євген Настенко, на другому місці опинився Олександра Скрипченко з Маріуполя, а чемпіонський титул і золотий кубок здобув Богдан Лук’яненко з Вінниці. Оганізатор змагань, представник Федерації стронгмену України, вінничанин Сергій Грачов посів п’яте місце. Перед змаганнями він травмувався, що завадило йому показати себе краще.