RuUa

Квест “Професії”

4 червня у торговельно-розважальному центрі Мегамолл пройшов захоплюючий квест з нагоди Дня захисту дітей.

Шість команд вінницьких школярів проходили цікаві та захоплюючі станції квесту, для того, щоб виграти головний приз – вечірку у розважальному комплексі Люди Fusion Place.

Перемогу здобути було не легко. На кожній із дев’яти станцій квесту на учасників чекали різноманітні завдання. Всі станції було розташовано у різних куточках Мегамоллу, до них команди приходили за спеціальними загадками. Лише виконавши завдання на кожній станції, команди могли потрапити до фіналу. Уже під час фінального конкурсу - брейн-рингу, ми змогли визначити переможців.

Проте не лише переможці отримали подарунки цього дня. Усі команди були нагороджені подарунками від наших партнерів – мережі магазинів «Будинок іграшок» та Роликової Арени Мегамолл, кафе паназіатської кухні WOKA.  

Дивіться детальний фотозвіт на наших сторінках у соц. мережах:

* Вконтакті: https://vk.com/album-46519670_232704408

* Facebook: https://www.facebook.com/trc.Megamoll/photos/?tab=album&album_id=1147270095293120

  • Фотозвіт заходів

12 травня в серці Мегамоллу відбулося “Родинне свято” приурочене Дню матері  та Міжнародному Дню сім’ї.

Справжня весна крокувала Мегамоллом 28-29 квітня! Найновіші технології в індустрії краси продемонстрували відвідувачам ТРЦ профі у цій галузі.

1 квітня у Мегамоллі було дуже весело й святково – адже Центр вигідних покупок разом із АЛЛО влаштували для вінничан гучне дійство!

17 лютого Мегамолл и АЛЛО запросили вінничан і гостей міста на святковий захід з нагоди дня всіх закоханих. Панувала неймовірно романтична атмосфера.

В Мегамолл завітали одразу майже 40 пар Дідів Морозів та Снігороньок! Це було щось неймовірне, казкове, чудове, позитивне… Дякуємо за святковий настрій всім учасникам та організаторам флешмобу.

22 грудня в  Мегамоллі відбулося  зважування боксерів перед поєнками турніру присвяченого пам’яті Миколи Капусти. В зважуванні взяли участь кращі боксери України. 

17 грудня о 15:00 в дитячій галереї ТРЦ «Мегамолл» (2 поверх) відбулося Гранд дефіле за участі учениць модельної агенції PRINCESS. Близько 100 дітей віком від 3-х до 13-ти років демонстрували вбрання від магазинів дитячого одягу.

У суботу, 16 грудня, в ТРЦ «Мегамолл» відбувся перший дитячий олімпійський квест серед учнів 1-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста та області.

24-26 листопада ТРЦ Мегамолл запросив вінничан та гостей міста на МЕГАЗНИЖКИ з нагоди “Чорної п’ятниці”.

22-23 листопада 2017 р. на Льодовій арені ТРЦ Мегамол вже вп’яте відбувся один з найцікавіших турнірів України VINNITSA TROPHY 2017. Змагання серед спортсменів і аматорів фігурного катання.

4 та 5 листопада 2017 року в ТРЦ Мегамолл відбулася Міжнародна виставка кішок від клубу «КЕТ». Близько 150 учасників представили велику кількість кішок, різних порід.

20 жовтня у ТРЦ Мегамолл на Роликовій Арені  проводились змагання з художньої гімнастики “Кубок Надії-2017”, присвячений пам’яті вінницького тренера з художньої гімнастики Надії Джоги. Захід зібрав близько 200 гімнасток з дюжини регіонів.