RuUa

Перші вихідні квітня ознаменувалися справжньою “Революцією індивідуальності”!

Як стверджують організатори фестивалю Ірина Борзова, голова Громадської організації "Розвиток.Розвиток", Ганна Турапіна і Дмитро Пасечник, засновники Громадської організації "Індустрії краси": основна ідея заходу - показати усім вінничанам, а також гостям міста, що у Вінниці індустрія краси розвивається семимильними кроками. Фестиваль подібного формату у Вінниці проходить не вперше, але цього року тема розвитку жінки - на піку актуальності. На фестивалі "Революція індивідуальності" були представлені не лише вінницькі учасники, але гості з Києва, Хмельницького і Рівно. Представники провідних косметичних фірм, салонів краси, спа-салонов, авторів прикрас і дизайнерів одягу демонстрували свою майстерність. Тріо " Ничетак", що ведуть заходи, заряджали усіх присутніх позитивом, танцювальні колективи " Едельвейс", " Шахерезада" і " Шарм" створювали гостям і учасникам святковий настрій. А танцювальний колектив " Шахіна" на чолі з керівником Діаною Подолянчук влаштували справжній флеш-моб, в якому брали участь і діти і батьки. Усі гості мали можливість не лише протестувати новинки косметичних засобів, отримати професійні консультації по відходу, але і прийняти участь у безкоштовній фотосесії від фото-відео команди " Sunday", подивитися покази мод від дитячого модельного агентства " Prinсcess", отримати майстер-класи по стилю від дизайнерів Світлани Теренчук і Катерини Лукашик. Два дні фестивалю пройшли на одному диханні в дружній атмосфері і відчутті свята. Дуже радує, що в нашому місті індустрія краси не стоїть на місці і все частіше проводяться змістовні заходи високого рівня. Організатори планують зробити фестиваль "Революція індивідуальності" традиційним і щосезонним, а ТРЦ Мегамолл завжди з радістю стане партнером такої яскравої події.

  • Фотозвіт заходів

12 травня в серці Мегамоллу відбулося “Родинне свято” приурочене Дню матері  та Міжнародному Дню сім’ї.

Справжня весна крокувала Мегамоллом 28-29 квітня! Найновіші технології в індустрії краси продемонстрували відвідувачам ТРЦ профі у цій галузі.

1 квітня у Мегамоллі було дуже весело й святково – адже Центр вигідних покупок разом із АЛЛО влаштували для вінничан гучне дійство!

17 лютого Мегамолл и АЛЛО запросили вінничан і гостей міста на святковий захід з нагоди дня всіх закоханих. Панувала неймовірно романтична атмосфера.

В Мегамолл завітали одразу майже 40 пар Дідів Морозів та Снігороньок! Це було щось неймовірне, казкове, чудове, позитивне… Дякуємо за святковий настрій всім учасникам та організаторам флешмобу.

22 грудня в  Мегамоллі відбулося  зважування боксерів перед поєнками турніру присвяченого пам’яті Миколи Капусти. В зважуванні взяли участь кращі боксери України. 

17 грудня о 15:00 в дитячій галереї ТРЦ «Мегамолл» (2 поверх) відбулося Гранд дефіле за участі учениць модельної агенції PRINCESS. Близько 100 дітей віком від 3-х до 13-ти років демонстрували вбрання від магазинів дитячого одягу.

У суботу, 16 грудня, в ТРЦ «Мегамолл» відбувся перший дитячий олімпійський квест серед учнів 1-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста та області.

24-26 листопада ТРЦ Мегамолл запросив вінничан та гостей міста на МЕГАЗНИЖКИ з нагоди “Чорної п’ятниці”.

22-23 листопада 2017 р. на Льодовій арені ТРЦ Мегамол вже вп’яте відбувся один з найцікавіших турнірів України VINNITSA TROPHY 2017. Змагання серед спортсменів і аматорів фігурного катання.

4 та 5 листопада 2017 року в ТРЦ Мегамолл відбулася Міжнародна виставка кішок від клубу «КЕТ». Близько 150 учасників представили велику кількість кішок, різних порід.

20 жовтня у ТРЦ Мегамолл на Роликовій Арені  проводились змагання з художньої гімнастики “Кубок Надії-2017”, присвячений пам’яті вінницького тренера з художньої гімнастики Надії Джоги. Захід зібрав близько 200 гімнасток з дюжини регіонів.