RuUa

ТМ РУДЬ: Свято морозива!

14 червня на площі біля ТРЦ «Мегамолл» о 12:00 розпочалося Свято Морозива у Вінниці. Усіх, хто того дня завітав до подорожуючого містечка Рудь, запрошували відвідати різні розваги на святі: миттєве тату, модна зачіска, лотерея, баскетбол, куточок дитячої творчості, малюнок на асфальті, панно «Моя родина», атракціони «Юний архітектор» та «Впіймай морозиво».

А з яким нетерпінням всі очікували на виступи почесних гостей Свята Морозива!.. І вони не змусили на себе довго чекати. Співак, учасник проекту «Х-Фактор» Дмитро Скалозубов, співачка, фіналістка національного відбору «Євробачення-2012» та учасниця міжнародного конкурсу «Нова хвиля-2011»Рената Штіфель, співак, учасник «Фабрики зірок-4» Антон Климик, танцівники, учасники проекту «Танцюють всі» Ілона Гвоздьова та Ілля Вєрмєніч протягом усього Свята дарували публіці справжнє шоу. Вони вразили всіх своєю майстерністю, щирістю та позитивом. Не менше раділи учасники Свята Морозива зустрічі з Пустунчиком, Маняшею, Ріжком та клоунами.

Були визначені і нагороджені іменними відзнаками та ящиками морозива Почесні Гості, а ті, хто зареєструвався на сайті Свята Морозива, отримали свої сертифікати і бекоштовно відвідали одну із розваг Свята

  • Фотозвіт заходів

12 травня в серці Мегамоллу відбулося “Родинне свято” приурочене Дню матері  та Міжнародному Дню сім’ї.

Справжня весна крокувала Мегамоллом 28-29 квітня! Найновіші технології в індустрії краси продемонстрували відвідувачам ТРЦ профі у цій галузі.

1 квітня у Мегамоллі було дуже весело й святково – адже Центр вигідних покупок разом із АЛЛО влаштували для вінничан гучне дійство!

17 лютого Мегамолл и АЛЛО запросили вінничан і гостей міста на святковий захід з нагоди дня всіх закоханих. Панувала неймовірно романтична атмосфера.

В Мегамолл завітали одразу майже 40 пар Дідів Морозів та Снігороньок! Це було щось неймовірне, казкове, чудове, позитивне… Дякуємо за святковий настрій всім учасникам та організаторам флешмобу.

22 грудня в  Мегамоллі відбулося  зважування боксерів перед поєнками турніру присвяченого пам’яті Миколи Капусти. В зважуванні взяли участь кращі боксери України. 

17 грудня о 15:00 в дитячій галереї ТРЦ «Мегамолл» (2 поверх) відбулося Гранд дефіле за участі учениць модельної агенції PRINCESS. Близько 100 дітей віком від 3-х до 13-ти років демонстрували вбрання від магазинів дитячого одягу.

У суботу, 16 грудня, в ТРЦ «Мегамолл» відбувся перший дитячий олімпійський квест серед учнів 1-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста та області.

24-26 листопада ТРЦ Мегамолл запросив вінничан та гостей міста на МЕГАЗНИЖКИ з нагоди “Чорної п’ятниці”.

22-23 листопада 2017 р. на Льодовій арені ТРЦ Мегамол вже вп’яте відбувся один з найцікавіших турнірів України VINNITSA TROPHY 2017. Змагання серед спортсменів і аматорів фігурного катання.

4 та 5 листопада 2017 року в ТРЦ Мегамолл відбулася Міжнародна виставка кішок від клубу «КЕТ». Близько 150 учасників представили велику кількість кішок, різних порід.

20 жовтня у ТРЦ Мегамолл на Роликовій Арені  проводились змагання з художньої гімнастики “Кубок Надії-2017”, присвячений пам’яті вінницького тренера з художньої гімнастики Надії Джоги. Захід зібрав близько 200 гімнасток з дюжини регіонів.