RuUa

ТМ РУДЬ: Свято морозива!

14 червня на площі біля ТРЦ «Мегамолл» о 12:00 розпочалося Свято Морозива у Вінниці. Усіх, хто того дня завітав до подорожуючого містечка Рудь, запрошували відвідати різні розваги на святі: миттєве тату, модна зачіска, лотерея, баскетбол, куточок дитячої творчості, малюнок на асфальті, панно «Моя родина», атракціони «Юний архітектор» та «Впіймай морозиво».

А з яким нетерпінням всі очікували на виступи почесних гостей Свята Морозива!.. І вони не змусили на себе довго чекати. Співак, учасник проекту «Х-Фактор» Дмитро Скалозубов, співачка, фіналістка національного відбору «Євробачення-2012» та учасниця міжнародного конкурсу «Нова хвиля-2011»Рената Штіфель, співак, учасник «Фабрики зірок-4» Антон Климик, танцівники, учасники проекту «Танцюють всі» Ілона Гвоздьова та Ілля Вєрмєніч протягом усього Свята дарували публіці справжнє шоу. Вони вразили всіх своєю майстерністю, щирістю та позитивом. Не менше раділи учасники Свята Морозива зустрічі з Пустунчиком, Маняшею, Ріжком та клоунами.

Були визначені і нагороджені іменними відзнаками та ящиками морозива Почесні Гості, а ті, хто зареєструвався на сайті Свята Морозива, отримали свої сертифікати і бекоштовно відвідали одну із розваг Свята

  • Фотозвіт заходів

24-26 листопада ТРЦ Мегамолл запросив вінничан та гостей міста на МЕГАЗНИЖКИ з нагоди “Чорної п’ятниці”.

22-23 листопада 2017 р. на Льодовій арені ТРЦ Мегамол вже вп’яте відбувся один з найцікавіших турнірів України VINNITSA TROPHY 2017. Змагання серед спортсменів і аматорів фігурного катання.

4 та 5 листопада 2017 року в ТРЦ Мегамолл відбулася Міжнародна виставка кішок від клубу «КЕТ». Близько 150 учасників представили велику кількість кішок, різних порід.

20 жовтня у ТРЦ Мегамолл на Роликовій Арені  проводились змагання з художньої гімнастики “Кубок Надії-2017”, присвячений пам’яті вінницького тренера з художньої гімнастики Надії Джоги. Захід зібрав близько 200 гімнасток з дюжини регіонів.

7 жовтня ТРЦ Мегамолл святкував свій День народження! Свято, як завжди, було неймовірно насиченим емоціями, драйвом, музикою та подарунками.

В суботу, 17 вересня, у Мегамоллі відбувся фінал кубку України зі стронгмену. За титул найсильнішого з’їхалася близько трьох десятків атлетів із Києва, Львова, Івано-Франківська, Одеси, Харкова та Чернівців. Поборотися за першість вирішили і п’ять спортсменів з Вінниччини.

Майстерня добрих справ “Берегиня” розробила цикл заходів Квіти – створюють школярі Вінниці до першого вересня своїми руками! Захід на підтримку Об’єднання волонтерів Вінниччини.

Два дні дитячого свята пройшли у Мегамоллі 2 та 3 вересня. У тенісній залі ТРЦ розташувавався «Розвивайлик Фест». 

12 серпня в ТРЦ Мегамолл відбулись літні Мегазнижки, партнером яких виступив супермаркет дитячих товарів «Антошка» та надав для розіграшу серед покупців сертифікат на 10 000 грн.

26 червня компанія PEPSI провела у Вінниці класну акцію, яка зібрала багато поціновувачів цього напою. Гостям свята пропонували спробувати напої з двох однакових скляночок і зробити свій вибір – де PEPSI, а де Coca Cola і визначити, який більше подобається.

3-го червня відбулось урочисте відкриття нової, найбільшої та єдиної у місті галереї товарів для дітей “2000 кв.м Дитинства”!!! 

28 травня на Роликовій Арені Мегамолл відбувся чемпіонат області зі спортивних танців Vinnitsa Open Championship 2017. Вже в третій раз паркет чемпіонату розмістився в Мегамоллі.