RuUa

“Сонячний Кубок Поділля 2018”, приурочений до дня захисту людей з Синдромом Дауна

24 березня з 11.00 до 14.00 год ГО «Вінниця ДАУН СИНДРОМ» провела щорічний благодійний боулінг-турнір: “Сонячний Кубок Поділля 2018”, приурочений до дня захисту людей з Синдромом Дауна.

Головна мета проекту пропаганда толерантного ставлення, відкритості та підтримки сімей, в яких є діти з особливими потребами, розвіювання негативних стереотипів та демонстрація можливостей бути повноцінними членами суспільства!
Урочисте відкриття боулінг-турніру «Сонячний Кубок Поділля 2018». Було представлено 18 команд.

  • Генеральный партнер ТРЦ Мегамолл и Депутат ВМР Андреєв Андрій Андрійович.
  • 40 учасників показу колекції “Меломания” Katrin Fox
  • Відвідувачі ТРЦ Мегамолл.
  • Відкриття Всеукраїнського соціального проекту “Планета Сонячних Зайчиків”.
  • Гості з Київа, Львова, Житомира, Немирова,..

Більш ніж 140 гравців та членів їх родин. Людей, які є представниками найрізноманітніших сфер діяльності: спорт, медицина, освіта, культура, політика, бізнес та ін. Вони різні, але їх об’єднує соціальна відповідальність та прагнення підтримати людей з Синдромом Дауна. Крім того, в одній команді грали дорослі та абсолютно сформовані люди з Синдромом Дауна. Отже учасники мали змогу познайомитися, поспілкуватися та усвідомити наскільки Вони високорозвинені та комунікабельні особистості.
– На протязі гри незадіяних гостей свята розважали аніматори студія «Алладін», працювали локацій з майстер класами «Імбирне печиво» Лори Григорук, малюнки на воді «Єбру»,
– У другі половині заходу було представлено презентацію Всеукраїнського соціального проекту #ПланетаСонячнихЗайчиків , метою якого є руйнування стереотипів: «Можливо все, головне в це вірити». Унікальність проекту полягає в об’єднанні на одному знімальному майданчику професійних дітей – моделей та сонячних діток. В рамках проекту відбулось відкриття фотовиставки, презентація книги-казки: «В країні Сонця» про те, як сонячні діти своїм теплом можуть зробити цей світ кращим, а також перегляд короткометражного фільму – казки, знятого за її мотивами.
– Учасники проекту професійні діти – моделі разом із сонячними дітьми вийшли на подіум в підтримку всесвітнього флешмобу #LOTSOFSOCKS і в центральному холі прийняли участь у показі колекції дитячого одягу «Меломанія» від відомого українського дизайнера Katrin Fox, яка з задоволенням долучає дітей з особливими потребами до своїх проектів та займається з ними у своїй модельній студії. У фінальній частині турніру три команди змагались за головний приз «Сонячний Кубок Поділля 2018»

  • Социальные проекты

В торговельно-розважальному центрі «Мегамолл» розгорнули «острівець», де готують кавові напої  та чай баристи з інвалідністю.

24 березня з 11.00 до 14.00 год ГО «Вінниця ДАУН СИНДРОМ» провела щорічний благодійний боулінг-турнір: “Сонячний Кубок Поділля 2018”, приурочений до дня захисту людей з Синдромом Дауна.

24 жовтня 2017 р. у Вінниці вшосте пройшла спартакіада серед людей з інвалідністю «Здоровий духом!». Організатори – комітет по фізичній культурі і спорту Віннницької міської ради, громадська організація «Гармонія», ТРЦ «МегаМолл» за підтримки депутата Вінницької міської ради Андрія Андреєва.

25 березня за підтримки депутата Вінницької міської ради та керівника ТРЦ Мегамолл Андрія АНДРЕЄВА в РК Люди Люди Fusion Place відбувся благодійний турнір з боулінгу «Сонячний кубок Поділля», метою якого була підтримка родин, в яких є діти з особливими потребами.

Організаторами заходу виступили комітет по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради та депутат Вінницької міської ради Андрій Андреєв.

26 жовтня 2016 р. у Вінниці вп’яте  пройшла спартакіада серед вінничан з обмеженими фізичними можливостями «Здоровий духом!». 

Соціальний проект “Твої мрії” спрямований на організацію якісного дозвілля для дітей з малозабезпечених сімей.

Благодійний аукціон “Допоможіть немовлятам”

Спартакіада “Здоровий духом”

26 жовтня у ТРЦ “МЕГАМОЛЛ” відбулося масове заняття з Зумба-фітнесу!

Cпартакіада “Здоровий духом!” серед спортсменів з особливими потребами

Міжнародний день інвалідів