RuUa

Відтепер вінничани можуть «зарядитись» кавою від баристів з «Гармонії»

В торговельно-розважальному центрі «Мегамолл» розгорнули «острівець», де готують кавові напої  та чай баристи з інвалідністю.

До відкриття міні-кав’ярні у ГО «Гармонія» готувались близько пів року. Виготовляли меблі, замовляли обладнання та навчали баристів.

«Ми набивали руку у центрі реабілітації людей з інвалідністю «Гармонія». Нас навчали спеціалісти на майстер-класах, а ми пригощали лате і капучіно усіх клієнтів і працівників. Сьогодні я заступаю на зміну. Мій робочий день з 15 до 22.Працюємо в три зміни і з 10 години ранку. Робота до душі, люблю аромат кави та спілкування з людьми», – розповідає харизматичний лате-мен Юлій Горбач.

Робочими місцями молодь забезпечили завдяки проекту «Соціалізація людей з інвалідністю через підприємницьку діяльність в м. Вінниці».

В торговельно-розважальному центрі «Мегамол» розгорнули «острівець», де готують кавові напої  та чай баристи з інвалідністю. До відкриття міні-кав’ярні у ГО «Гармонія» готувались близько пів року. Виготовляли меблі, замовляли обладнання та навчали баристів. «Ми набивали руку у центрі реабілітації людей з інвалідністю «Гармоніїя». Нас навчали спеціалісти на майстер-класах, а ми пригощали лате і капучіно усіх клієнтів і працівників. Сьогодні я заступаю на зміну. Мій робочий день з 15 до 22. Працюємо в три зміни і з 10 години ранку. Робота до душі, люблю аромат кави та спілкування з людьми», - розповідає харизматичний лате-мен Юлій Горбач. Робочими місцями молодь забезпечили завдяки проекту «Соціалізація людей з інвалідністю через підприємницьку діяльність в м. Вінниці». Усе необхідне устаткування для приготування кави придбали завдяки гранту від проекту «ПРОМІС». Його фінансує уряд Канади через Федерацію Канадських Муніципалітетів. «Частина прибутку від кави піде на оплату праці нашим баристам, а частина – це витратні матеріали: кава, чай, стаканчики і так далі. На меті – відкрити ще один такий «острівець», -розповідає керівник проекту «Кульбабка» Людмила Нецкіна. «Люди, незалежно від їхнього стану здоров’я, можуть почувати себе рівноправними, адже частиною своєї роботи вони розвивають наше місто. Соціальна ініціатива «Кульбабка» допоможе людям з інвалідністю вийти на ринок праці через соціальне підприємництво та зміну стереотипного ставлення до їх працевлаштування. Запрошуємо на запашну каву!», - додає директор центру реабілітації людей з інвалідністю «Гармонія» Олена Чорнобривенко.

Усе необхідне устаткування для приготування кави придбали завдяки гранту від проекту «ПРОМІС». Його фінансує уряд Канади через Федерацію Канадських Муніципалітетів.

«Частина прибутку від кави піде на оплату праці нашим баристам, а частина – це витратні матеріали: кава, чай, стаканчики і так далі. На меті – відкрити ще один такий «острівець», розповідає керівник проекту «Кульбабка» Людмила Нецкіна.

«Люди, незалежно від їхнього стану здоров’я, можуть почувати себерівноправними, адже частиною своєї роботи вони розвивають наше місто. Соціальна ініціатива «Кульбабка» допоможе людям з інвалідністю вийти на ринок праці через соціальне підприємництво та зміну стереотипного ставлення до їх працевлаштування. Запрошуємо на запашну каву!», – додає директор центру реабілітації людей з інвалідністю «Гармонія» Олена Чорнобривенко.

  • Социальные проекты

В торговельно-розважальному центрі «Мегамолл» розгорнули «острівець», де готують кавові напої  та чай баристи з інвалідністю.

24 березня з 11.00 до 14.00 год ГО «Вінниця ДАУН СИНДРОМ» провела щорічний благодійний боулінг-турнір: “Сонячний Кубок Поділля 2018”, приурочений до дня захисту людей з Синдромом Дауна.

24 жовтня 2017 р. у Вінниці вшосте пройшла спартакіада серед людей з інвалідністю «Здоровий духом!». Організатори – комітет по фізичній культурі і спорту Віннницької міської ради, громадська організація «Гармонія», ТРЦ «МегаМолл» за підтримки депутата Вінницької міської ради Андрія Андреєва.

25 березня за підтримки депутата Вінницької міської ради та керівника ТРЦ Мегамолл Андрія АНДРЕЄВА в РК Люди Люди Fusion Place відбувся благодійний турнір з боулінгу «Сонячний кубок Поділля», метою якого була підтримка родин, в яких є діти з особливими потребами.

Організаторами заходу виступили комітет по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради та депутат Вінницької міської ради Андрій Андреєв.

26 жовтня 2016 р. у Вінниці вп’яте  пройшла спартакіада серед вінничан з обмеженими фізичними можливостями «Здоровий духом!». 

Соціальний проект “Твої мрії” спрямований на організацію якісного дозвілля для дітей з малозабезпечених сімей.

Благодійний аукціон “Допоможіть немовлятам”

Спартакіада “Здоровий духом”

26 жовтня у ТРЦ “МЕГАМОЛЛ” відбулося масове заняття з Зумба-фітнесу!

Cпартакіада “Здоровий духом!” серед спортсменів з особливими потребами

Міжнародний день інвалідів